RELAX – zdravotní podpůrné výrobky (úvod)

 

Zdravotní podpůrné výrobky

Dalším doplňkem v sortimentu MAXIS® jsou zdravotní podpůrné punčochy RELAX. Punčochy RELAX snižují potíže počínající žilní nedostatečnosti - pocit únavy, tíhy a napětí v nohou, otoky. Jejich použití je také vhodné při výskytu drobných žilek na dolních končetinách. Je možné je použít jako prevenci rozvoje křečových žil v těhotenství či jako prevenci hlubokého zánětu žil. Vhodné jsou při cestování jako prevence proti vzniku cestovní trombózy, při dlouhém stání, sezení i pro zdravotnický personál. Luxusní podpůrné punčochové výrobky RELAX od společnosti MAXIS a.s. mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru. Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou, úspěšně tak tiší bolest a potlačuje vznik otoků.

 

Produkty

Společnost MAXIS a.s. nabízí v kolekci RELAX široké spektrum výrobků. Punčochové výrobky NEW RELAX 140 DEN se vyznačují svou dokonalou jemností. Jsou vyrobeny z nových materiálů zajišťujících příjemnější pocit při nošení s nesrovnatelně měkčím omakem a novou nabídkou atraktivních vzorů ATTRACTION, EMOTION a PASSION. K dispozici jsou také hladké punčochy s novými odstíny tělových barev s příjemným leskem. Výrobky řady NEW RELAX 140 DEN obsahují speciální úpravu HIGH IQ, která zabezpečuje větší odvod vlhkosti (potu) od těla. Další úprava spočívá ve vylepšení velikostní tabulky.

Nový vyspělý materiál umožňuje větší rozpětí v oblasti boků. Výrobky jsou tedy vhodné i pro plnější postavy. Punčochy NEW RELAX 140 DEN jsou k dispozici v provedení lýtková, stehenní s krajkou a punčochové kalhoty a mají kompresi na úrovni I. kompresivní třídy (18-21 mm Hg). Novinkou v kolekci RELAX jsou elegantní hladké punčochy NEW RELAX 70 DEN s lehkou kompresí (15–18 mm Hg) rovněž v provedení lýtková, stehenní s krajkou a punčochové kalhoty. Také tyto punčochy obsahují speciální úpravu HIGH IQ. Novým benefitem je PUSH-UP efekt u punčochových kalhot. Stehenní punčochy v novém, elegantním provedení krajek se třemi silikonovými proužky zaručují pohodlné nošení, přilnou k pokožce a nesklouzávají.

Zvláštní skupinu tvoří žebrované lýtkové punčochy 150 DEN s antibakteriální úpravou nebo podpůrné podkolenky 280 DEN v provedení s bavlnou. V bílé barvě jsou oba tyto typy ideální pro pracovníky zdravotnických zařízení – lékaře, sestřičky, farmaceutické laboranty.

Sortiment řady RELAX dále doplňují stahovací kalhotky LIFTING BRIEFS, které zpevňují oblast břicha po operacích a jsou ideální jako podpora ochablého svalstva po porodu.

Do kolekce RELAX spadají také cestovní podkolenky MAXIS TRAVEL v unisex provedení, jsou tedy vhodné pro ženy i pro muže. Vyznačují se trendovým designem, širokým lemem s jemným svěrem, mají anatomicky vytvarovanou špičku a pro snadnější orientaci je na nich kromě velikosti vyznačena i levá a pravá noha. Dodávají se ve velikostech XS až XL (od čísla 36 až po 48) v pěti barevných variacích včetně nové barvy AZZURRO.

 

Všechny produkty z řady RELAX spadají do I. kompresivní třídy a nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Můžete si je zakoupit např. na našem e-shopu www.medi-expert.cz

 

 

Pod touto kategorii nejsou žádné produkty.

Stahuje se...
TOPlist