Ke stažení

 

Vážení zákazníci,

většinu dokumentů a formulářů z této sekce jsme byli nuceni v souvislosti s nástupem účinnosti nového zákona o regulaci reklamy na zdravotnické prostředky č. 90/2021 Sb. přesunout do sekce určené výhradně pro odbornou veřejnost. Najdete ji na našem webu www.medi-expert.cz a podléhá přihlášení. Po něm se v roletce pod Vaším jménem zobrazí také záložka „Formuláře ke stažení“.

Děkujeme za pochopení.

Váš tým MAXIS

 


 

  • Reklamační řád   
  • Reklamační list   

 


 

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA


Při atypických rozměrech končetin jsou kompresivní výrobky MAXIS vyrobeny podle osobních dispozic pacienta přímo na míru. Vyhotovení zakázky musí být potvrzeno razítkem revizního lékaře na poukaze. Určení kódu SÚKL pro daný výrobek vyplyne z metodiky aktuální verze číselníku PZT a věcné cenové kalkulace.
Měření provádí lékař nebo odborně proškolený personál v lékárně či výdejně zdravotních potřeb, tento také plně zodpovídá za údaje a rozměry uvedené v zakázkovém formuláři. Doporučujeme měřit končetinu nejlépe v ranních hodinách před nastoupením otoku.

Formulář se všemi vyplněnými údaji po schválení revizním lékařem zašle lékárna nebo výdejna zdravotních potřeb na adresu výrobního závodu MAXIS a.s., která je uvedena v hlavičce formuláře. Následně proběhne výroba dané zakázky.

Konzultační centra výrobce pro měření a používání kompresivních výrobků naleznete ZDE.

 

 

Stahuje se...
TOPlist