PRACOVNÍ NABÍDKY

18. 5. 2022

Aktuálně hledáme pracovníky/pracovnice pro nové projekty, a to do výrobních provozů v naší provozovně ve Valašském Meziříčí.

Pletař/ka (obsluha pletacích strojů)

Pracovní poměr:        práce na plný úvazek

Hrubá mzda:              26.000 – 30.000 Kč

Popis pozice:

  • obsluha pletacích strojů
  • kontrola výrobků a zajištění kvality při výrobě
  • třísměnný provoz

Požadavky:

  • střední odborné vzdělání
  • ochota učit se nové věci a zdokonalovat se
  • zdravotní způsobilost
  • spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:

  • nástup ihned
  • zaškolení a zapracování na požadovanou pracovní pozici
  • zajímavou práci v oblasti výroby pletení kompresivních punčoch, nové dovednosti, zkušenosti
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • zaměstnanecké benefity, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvky na volnočasové aktivity a další

Kontakt: Roman Bartoň, telefonicky Po-Pá v době od 7:00 do 13:00 hodin, tel. 571 633 511

Stahuje se...
TOPlist