Péče o nohy

Péče o nohy

Vhodným doplňkem ke zdravotním kompresivním

produktům MAXIS® jsou gely a krémy medi  zmírňující

pocit napětí a šetrně pečující o citlivou pokožku.

 

PÉČE O NOHY

 

medi day – denní gel

Pohodlí během dne
medi day ochlazuje a osvěžuje po celý den. Gel snižuje napětí a citlivost kůže, zabraňuje poškození pokožky způsobené překrvením kožní tkáně, zlepšuje vyživování pokožky a podporuje její regeneraci.

Použití
Gel naneste na pokožku a jemně jej vmasírujte několik minut před tím, než si oblečete kompresivní punčochy.

Day gel obsahuje mentol, koňský kaštan a vilín.

 

medi night – noční krém

Péče v noci
medi night zklidňuje povrch pokožky. Krém podporuje přirozenou vodní rovnováhu, urychluje regeneraci a zlepšuje vyživování pokožky.

Použití
Poté, co si večer sundáte punčochy, naneste krém na pokožku a jemně jej vmasírujte.

Night cream obsahuje olej z jojoby, koňský kaštan, vilín a vitamíny. Díky těmto složkám získává pokožka znovu svou přirozenou rovnováhu.

 

medi fix - lepidlo na punčochy

Lepicí krém pro uchycení zdravotních kompresivních punčoch a elastických kompresivních pletenin.

50 ml lahvička s rolonem dodáváno v krabičkách po 6 kusech

Aplikace: Oblečte si Vaše kompresivní punčochy a vyzkoušejte, zda správně sedí. Ohněte lem nebo okraj. Naneste medi fix slabě a stejnoměrně na pokožku. Otočte horní část punčochy zpět a tlačte pleteninu proti povrchu s lepidlem. Punčocha zůstane na svém místě po celý den.

Čištění: medi fix nezanechává skvrny a z pokožky jej lze snadno smýt vodou a mýdlem. Kompresivní punčochu perte a sušte dle pokynů na textilní etiketě nebo v návodu.

Obsah: Voda, Alkohol denat, VP/VA Copolymer, Glycerin

Tip: V případě nesnášenlivosti složek punčochu sundejte a pokožku opatrně očistěte. Při silnějším ochlupení příslušnou část oholte nebo zbavte chlupů. Po použití lahvičku zavřete, zabráníte tak vysušení krému. Používat výhradně na nohy, paže a neporušenou kůži.

 

medi clean - prací gel

Speciální tekutý prostředek pro ruční praní.

Péče o Vaše kompresivní punčochy je stejně důležitá pro pohodlí při nošení jako jejich dobré padnutí. Produkt medi clean čistí jemně a je vyvinut tak, aby vyhovoval vláknu i barvám. Neparfémovaný tekutý prostředek k ručnímu praní je dermatologicky dobře snášen.

Návod k použití

Pro každodenní péči o kompresivní oděvy a jejich jemné čištění. 1 cl ve 2 litrech vody na 1 pár punčoch. Teplota vody: vlažná. Dráždí oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Složení

5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, povrchově aktivní anionové látky, fosforitany - méně než 5%, enzymy, benzisothiazolinon, methylisothiazolinon

 

Stahuje se...
TOPlist